Kontakt telefoniczny: 793-050-774
Gdynia – ul. 10 Lutego Zobacz na Mapie
Nawigator Kulturalny

Kalendarz imprez w Gdyni

To największa polska impreza podróżnicza, organizowana rokrocznie w hali sportowo-widowiskowej Gdynia. Cechą charakterystyczną tego wydarzenia jest duża interaktywność -podróżnicy w ciekawy sposób opowiadają o swoich fascynujących, nierzadko heroicznych, ekspedycjach, niesamowitych miejscach i ludziach, swoje wrażenia ilustrując fotografiami i filmami.

Ważnym elementem imprezy jest ceremonia wręczenia statuetek KOLOSÓW, którymi honorowani są autorzy największych dokonań podróżniczych minionego roku.

Przyszłoroczna, czternasta już, edycja przypada na marzec 2012.

więcej informacji: www.gdynia.pl/spotkania

Festiwal Teatrów Muzycznych to prawdziwe święto musicalu w Polsce, podczas którego na gdyńskiej scenie najlepsze spektakle prezentują wszystkie polskie teatry muzyczne.Ideą pierwszego Festiwalu w 2008 roku było uświetnienie jubileuszu 50-lecia gdyńskiego Teatru Muzycznego. Wysoka frekwencja i przyjęcie przez publiczność oraz media spowodowały,że początkowo jednorazo jednorazowe wydarzenie stało sięimprezą cykliczną.

W kwietniu 2012 roku musicalową stolicą Polski Gdynia stanie się już po raz piąty.

więcej informacji: www.muzyczny.org

 


 


Festiwal Polskich Filmów Fabularnych  jest świętem krajowej kinematografii, podczas którego Gdynia staje się polskim Cannes. Festival to przegląd najlepszych polskich filmów fabularnych, powstałych w danym roku.Tegoroczna 36 edycja Festiwalu odbywa się w dniach 6-11 czerwcaGdyński festiwal bluesowy z roku na rok powiększa grono wiernych słuchaczy. Festiwal to długie wieczory z wyśmienitą muzyką – nie tylko na wolnym powietrzu, ale i w gdyńskim Blues Clubie. Tegoroczna ósma już, edycja odbywa się 2-6 czerwca.

Więcej informacji: www.gdyniabluesfestival.pl

 

To bezsprzecznie muzyczne wydarzenie roku w Polsce, które na stałe wpisało się w europejski kalendarz najważniejszych letnich festiwali. Open’er jednoznacznie kojarzony jest z Gdynią – tu odbywa się od 2003 roku i szybko został uznany najlepszym dużym festiwalem (Best Major Festival) podczas The European Festival Awards. Dotychczas w Gdyni zagrały takie gwiazdy, jak: Bjork, Beastie Boys,
Kings of Leon, Pearl Jam, Faithless, Chemical Brothers, Snoop Dogg i wielu innych. W tegorocznej edycji w dniach 30 czerwca – 3 lipca udział biorą m.in. Coldplay, Foals, M.I.A., Caribou czy Hurts.
więcej informacji: www.opener.pl

 

Ladies’ Jazz Festival to jedyna w świecie impreza, która w centrum uwagi stawia jazzowe wokalistki. W tym roku Festival odbywa się w dniach 21-24 lipca. wiecej informacji: www.ladiesjazzfestival.pl

 

 

 

 

 

 

Śródmiejska plaża w Gdyni, jak co roku, podczas dwóch gorących nocy zmienia się w ogromny parkiet pełen tysięcy roztańczonych fanów muzyki serwowanej przez najlepszych  światowych i polskich DJ-ów. Tegoroczna edycja ma miejsce w dniach 29-30 lipca. więcej informacji: www.beachparty.pl

 

Rezerwacja a Apartamentu

ZAREZERWUJ APARTAMENT Sprawdź w kalendarzu dostępne terminy lub skorzystaj z formularza kontaktowego żeby dokonać rezerwacji.

Kontakt

ul. 10 Lutego 35 A
GDYNIA 81-364
Telefon: +48 793 050 774
Telefon: +48 601 231 400

Najowsze Aktualności & Promocje